Forum Gildii "Lubsza"

Forum dla członków "Lubsza" i nie tylko

#1 2012-06-08 18:26:48

Pyszny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-30
Posty: 5
Punktów :   

Taktyka AC-Wieczny Krąg

Z góry mówię że taktyki mogą być niedokładne gdyż niektóre walki na filmiku nie były zbyt długie i poszczególny boss mógł nie użyć wszystkich swoich skilli.(brakuje jednego bossa jest on typowo taktyczny i trudno to ogarnąć na tym filmiku)


Z tego co mi wiadomo kolejność bossów jest losowa lecz dane bossy są w danych "komnatach". Po pokonaniu każdego bossa dochodzimy do płytek runicznych. Używamy płytek i albo :
-robi się całkowicie ciemno
-pojawiają się moby
-pojawia się krąg który pozwala na przejście do kolejnej "komnaty"


Exhibition Hall
Na trashu należy uważać na tornada, nie wchodzić w nie bo biją dość sporo (65k w tanka na easy).Po przejściu trashu spotykam Bossa Strażniczy Golem Siły. Przy bossie pojawiają się tornada dlatego najlepiej nie stać przy jego boku.

Death Row
Po przejściu trasha napotykamy bossa Stażniczy Golem – Oprawca. Podczas walki przyzywa ady które należy ubić.

Zone Of Emengerce
Po przejściu trasha napotykamy bossa Strażniczy Golem Runiczny.
-Gdy pojawia się napis: Restore! Become fodder the magicial beasts that will destroy you . Należy opuścić niebieski okrąg. Jeśli go nie opuścisz będziesz tracił solidnie życie a boss będzie je zyskiwał!
-Podczas walki boss przenosi się w róg należy wtedy zniszczyć urządzenie które pod nim stoi po rozwaleniu boss teleportuje się na środek.
-Boss przyzywa ady które należy ubić.

Labarotory
Tu napotykamy 2 bossów lodowego i ognistego musimy z nimi walczyć jednocześnie. Tank odciąga w róg lodowego a dpsi biją ognistego aż go ubiją po ubiciu pomagają tankowi.

Ostatnio edytowany przez Pyszny (2012-06-10 12:03:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dziwne strzelanie w głowie najlepsza piosenka jeya seana puby i kluby mysłowice www.legends-of-shinobi.pun.pl król lew 4 zwiastun